




Zwarte Dames Jurk Morris Black
€ 189.95 € 75.98
- Heerlijk zachte katoen
- Stretch
- Steekzakken
Kleur: Zwart |
|
DHL levering:
Verwachte levering woensdag 1 juni
Deze zwarte dames jurk van Janice is gemaakt van heerlijke katoen stretch poplin. Dit is een hele zachte stof die erg prettig aanvoelt op de huid. In katoen poplin zit een klein beetje stretch wat de jurk nog lekkerder laat zitten. De jurk heeft een knoopsluiting met rijke knoopjes. De riem is afneembaar. Het lijfje zit aangesloten en vanaf de taille naar beneden loopt de jurk wijder uit. De lange dames jurk heeft ook 2 steekzakken. Deze katoenen dames jurk kun je combineren met een sneaker of laarsje en stoer leren jack over je schouders. Wil je de jurk tailleren, draag dan een mooie leren riem op de deze katoenen jurk. Lange dames jurken blijven dit seizoen een trend, dus heb je met deze Janice jurk een ware musthave. Katoen ademt en reguleert, daarom zijn bijna alle jurken en blouses van Janice gemaakt van het fijnste viscose of katoen. Ontdek hier alle jurken van Janice.
Ons model heeft maat 36 aan en is 1.75 lang.
Shop je nieuwe zwarte dames jurk van katoen online op Janice.nl
Extra pasvorm advies:
Raadpleeg de chatbot voor alle pasvormen.
Kleur: Zwart
Maat: 34, 36, 38, 40, 42, 44
Materiaal: Katoen
Soort: Jurk
Extra advies over de pasvorm?
Raadpleeg de chatbot voor alle pasvormen.
4 beoordelingen voor Zwarte Dames Jurk Morris Black
Er komen geen beoordelingen overeen met je huidige selecties
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Wij verzenden onze producten via Budbee. De bestellingen via Budbee worden binnen 1-4 werkdagen in de avond bezorgd. Zij rijden de meest duurzame route rijden en houden je vanaf het moment dat zij het pakket in ontvangst nemen, tot de overhandiging van je bestelling op de hoogte. Het laatste contact moment is zelfs ca 7 minuten voor ze bij je aan de deur komen. Deze uitgebreide service zorgt er voor dat je een fijne klantbeleving bent en op de hoogte blijft van je pakketje.
Lees meer
Stuur ons een e-mail, en we beantwoorden van maandag tot en met vrijdag al je vragen binnen 24 uur, m.u.v. Feestdagen
Lees meer op de contact pagina
Edith Timmers –
Fijne jurk, kleed mooi af, lichte stof.
margje De jong –
Getwijfeld of ik deze jurk zou nemen maar blij dat ik hem toch heb genomen. De jurk valt prachtig langs je lijf en de stof is heerlijk zacht en liicht dus kun je de jurk prima door dragen.
Nanda Wiekhart –
Weer zo’n mooi item van jullie!! Ik dacht eerst oei te klein, maar bovenkant sluit gewoon goed aan en de jurk maakt je optisch slanker. De stof voelt ook heerlijk op je huid aan.
Marielle Yvette de Vleeschouwer –
Prachtige jurk. Het model is zo mooi!! De jurk loopt uit, maar maakt mooi slank. Perfect ontwerp!!! Ik ben er erg blij mee.